155/70R13 75T GREEN-Max Winter HP

LING LONG

155/70R13 75T GREEN-Max Winter HP

155/70R13 75T GREEN-Max Winter HP

1,870.00 ден

На лагер

1,870.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504973 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: