155/70R13 75T TOURING TA

TAURUS

155/70R13 75T TOURING TA

155/70R13 75T TOURING TA

2,340.00 ден

На лагер

2,340.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014532 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Touring

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: