155/80R13 79T ALL SEASON TA

TAURUS

155/80R13 79T ALL SEASON TA

155/80R13 79T ALL SEASON TA

2,740.00 ден

На лагер

2,740.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019611 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

80

Дијаметар

R13

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

All Season

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: