155/80R13 79T GREEN-Max Winter HP

LING LONG

155/80R13 79T GREEN-Max Winter HP

155/80R13 79T GREEN-Max Winter HP

2,070.00 ден

На лагер

2,070.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504937 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

80

Дијаметар

R13

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: