155/80R13 79T Quartaris 5

BARUM
-10%

155/80R13 79T Quartaris 5

155/80R13 79T Quartaris 5

2,673.00 ден

На лагер

2,673.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501161 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

80

Дијаметар

R13

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

QUARTARIS 5

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: