155/80R13 79T ROAD RI

RIKEN

155/80R13 79T ROAD RI

155/80R13 79T ROAD RI

2,410.00 ден

На лагер

2,410.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014226 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

80

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road Performance

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: