165/60R14 75H TOURING 301 TA

TAURUS

165/60R14 75H TOURING 301 TA

165/60R14 75H TOURING 301 TA

1,950.00 ден

Out of stock

1,950.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA014493 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Toruing 301

Тежински индекс

75

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: