165/60R14 75T CEC 3

CONTINENTAL
-10%

165/60R14 75T CEC 3

165/60R14 75T CEC 3

5,787.00 ден

На лагер

5,787.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: A005314 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiEcoContact 3

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: