165/60R15 81H XL WINMASTER PROX ARW 3

ARIVO

165/60R15 81H XL WINMASTER PROX ARW 3

165/60R15 81H XL WINMASTER PROX ARW 3

2,370.00 ден

На лагер

2,370.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504991 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

ARIVO

Шара

WINMASTER

Тежински индекс

77H

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: