165/65R14 79T iLINE

OUTLET 2018
NOKIAN
-60%

165/65R14 79T iLINE

165/65R14 79T iLINE

1,476.00 ден

На лагер

1,476.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009435-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Outlet

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

iLine

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: