165/65R14 79T N’blue HD Plus

NEXEN

165/65R14 79T N’blue HD Plus

165/65R14 79T N’blue HD Plus

3,360.00 ден

На лагер

3,360.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503731 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N'blue HD Plus

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: