165/65R14 79T ROAD RI

RIKEN

165/65R14 79T ROAD RI

165/65R14 79T ROAD RI

2,460.00 ден

На лагер

2,460.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016681 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: