TAURUS

165/65R14 79T TOURING TA

165/65R14 79T TOURING TA

2,360.00 ден

In stock

2,360.00 ден

Availability: На залиха SKU: AA016576 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

Профил

Дијаметар

Сезона

Бренд

Шара

Touring

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T