165/70R14 81T ENERGY SAVER +

MICHELIN
-10%

165/70R14 81T ENERGY SAVER +

165/70R14 81T ENERGY SAVER +

4,716.00 ден

На лагер

4,716.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006117 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Energy Saver +

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: