165/70R14 81T POLARIS 5

BARUM

165/70R14 81T POLARIS 5

165/70R14 81T POLARIS 5

3,480.00 ден

На лагер

3,480.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502789 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: