165/70R14 81T TOURING 301 TA

TAURUS

165/70R14 81T TOURING 301 TA

165/70R14 81T TOURING 301 TA

2,510.00 ден

На лагер

2,510.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014453 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Toruing 301

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: