235/55R17 99H GRABBER GT

GENERAL TIRE

235/55R17 99H GRABBER GT

235/55R17 99H GRABBER GT

0.00 ден

Out of stock

0.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA006359 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Eurovan 2

Тежински индекс

89/87

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: