195/45R16 84H S954 TL XL

OUTLET 2021
TOYO

195/45R16 84H S954 TL XL

195/45R16 84H S954 TL XL

5,780.00 ден

Out of stock

5,780.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 502050-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

SNOWPROX S954

Тежински индекс

84

Брзински индекс

H

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: