175/55R15 77T TS 760

CONTINENTAL
-10%

175/55R15 77T TS 760

175/55R15 77T TS 760

7,434.00 ден

На лагер

7,434.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA002383 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 760

Тежински индекс

77

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: