175/65R14 82H ROAD RI

RIKEN

175/65R14 82H ROAD RI

175/65R14 82H ROAD RI

2,560.00 ден

На лагер

2,560.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024248 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: