175/65R14 82H TOURING TA

TAURUS
-10%

175/65R14 82H TOURING TA

175/65R14 82H TOURING TA

2,304.00 ден

На лагер

2,304.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024249 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Touring

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: