175/65R14 82T ENERGY SAVER+

MICHELIN

175/65R14 82T ENERGY SAVER+

175/65R14 82T ENERGY SAVER+

4,800.00 ден

На лагер

4,800.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006057 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Energy Saver +

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: