175/65R14 82T G-M All Season

LING LONG

175/65R14 82T G-M All Season

175/65R14 82T G-M All Season

2,220.00 ден

Out of stock

2,220.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504962 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

За сите сезони

Бренд

LING LONG

Шара

G-M All Season

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: