175/65R14 82T MP270

MILEVER
-10%

175/65R14 82T MP270

175/65R14 82T MP270

1,890.00 ден

На лагер

1,890.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503802 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MP270

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: