175/65R14 82T MP47 Hectorra 3

MATADOR
-10%

175/65R14 82T MP47 Hectorra 3

175/65R14 82T MP47 Hectorra 3

3,024.00 ден

На лагер

3,024.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500353 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: