175/65R14 82T SNOWTIME B2 RI

RIKEN
-10%

175/65R14 82T SNOWTIME B2 RI

175/65R14 82T SNOWTIME B2 RI

2,394.00 ден

На лагер

2,394.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010141 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snowtime B2

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: