175/65R14 82T UltraContact

CONTINENTAL

175/65R14 82T UltraContact

175/65R14 82T UltraContact

4,900.00 ден

На лагер

4,900.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500234 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

UltraContact

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: