175/65R14 82T WR Snowproof

NOKIAN

175/65R14 82T WR Snowproof

175/65R14 82T WR Snowproof

3,910.00 ден

На лагер

3,910.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017705 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

Snowproof

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: