175/65R15 84H EcoContact 6

CONTINENTAL
-10%

175/65R15 84H EcoContact 6

175/65R15 84H EcoContact 6

5,823.00 ден

На лагер

5,823.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504126 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

EcoContact 6

Тежински индекс

84

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: