175/65R15 88H GREEN-Max Winter HP

LING LONG

175/65R15 88H GREEN-Max Winter HP

175/65R15 88H GREEN-Max Winter HP

2,580.00 ден

На лагер

2,580.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505474 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max

Тежински индекс

88

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: