175/70R13 82T Brillantis 2

BARUM
-10%

175/70R13 82T Brillantis 2

175/70R13 82T Brillantis 2

3,177.00 ден

На лагер

3,177.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501162 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

Brillantis 2

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: