175/70R13 82T ROAD RI

OUTLET 2019
RIKEN
-20%

175/70R13 82T ROAD RI

175/70R13 82T ROAD RI

1,976.00 ден

На лагер

1,976.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014227-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: