175/70R14 88T N’blue HD Plus XL

NEXEN

175/70R14 88T N’blue HD Plus XL

175/70R14 88T N’blue HD Plus XL

3,670.00 ден

На лагер

3,670.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503732 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N'blue HD Plus

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: