175/70R13 82T TOURING TA

OUTLET 2018
TAURUS
-30%

175/70R13 82T TOURING TA

175/70R13 82T TOURING TA

1,729.00 ден

На лагер

1,729.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014531-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Outlet

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Touring

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: