175/70R14 84T MP270

MILEVER
-10%

175/70R14 84T MP270

175/70R14 84T MP270

2,034.00 ден

На лагер

2,034.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503803 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MP270

Тежински индекс

84

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: