175/70R14 88T ALPIN A3 XL

MICHELIN
-10%

175/70R14 88T ALPIN A3 XL

175/70R14 88T ALPIN A3 XL

4,221.00 ден

На лагер

4,221.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009559 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin A3

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: