175/80R14 88T MP47 Hectorra 3

MATADOR

175/80R14 88T MP47 Hectorra 3

175/80R14 88T MP47 Hectorra 3

4,200.00 ден

На лагер

4,200.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504031 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

80

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: