185/50R16 81H PROXES CF2

OUTLET 2021
TOYO

185/50R16 81H PROXES CF2

185/50R16 81H PROXES CF2

5,480.00 ден

На лагер

5,480.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022243-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

50

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

Proxes CF2

Тежински индекс

81

Брзински индекс

H

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: