185/50R16 81V ALTIMAX ONE S

GENERAL TIRE
-10%

185/50R16 81V ALTIMAX ONE S

185/50R16 81V ALTIMAX ONE S

4,284.00 ден

На лагер

4,284.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019045 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

50

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax One S

Тежински индекс

81

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: