185/55R14 80H MP47 Hectorra 3

MATADOR
-15%

185/55R14 80H MP47 Hectorra 3

185/55R14 80H MP47 Hectorra 3

3,612.50 ден

На лагер

3,612.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503874 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Тежински индекс

80

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: