185/55R15 82H N’blue HD Plus

NEXEN

185/55R15 82H N’blue HD Plus

185/55R15 82H N’blue HD Plus

4,000.00 ден

На лагер

4,000.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500588 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-blue HD Plus

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: