185/55R15 82V MP270

MILEVER
-10%

185/55R15 82V MP270

185/55R15 82V MP270

2,232.00 ден

На лагер

2,232.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503804 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MP270

Тежински индекс

82

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: