185/55R16 87V HIGH PERFORMANCE XL TA

TAURUS

185/55R16 87V HIGH PERFORMANCE XL TA

185/55R16 87V HIGH PERFORMANCE XL TA

3,480.00 ден

На лагер

3,480.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015079 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

High Performance

Тежински индекс

87

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: