185/60R14 82H TOURING 301 TA

TAURUS
-10%

185/60R14 82H TOURING 301 TA

185/60R14 82H TOURING 301 TA

2,034.00 ден

На лагер

2,034.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014458 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Toruing 301

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: