185/60R14 82T GREEN-Max Winter HP

LING LONG

185/60R14 82T GREEN-Max Winter HP

185/60R14 82T GREEN-Max Winter HP

2,420.00 ден

На лагер

2,420.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504953 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: