185/60R14 82T Wintoura

OUTLET 2019
DAVANTI
-20%

185/60R14 82T Wintoura

185/60R14 82T Wintoura

2,568.00 ден

На лагер

2,568.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015859-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: