185/60R15 88H AllSeasonContact XL

OUTLET 2021
CONTINENTAL
-20%

185/60R15 88H AllSeasonContact XL

185/60R15 88H AllSeasonContact XL

5,192.00 ден

На лагер

5,192.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021705-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

CONTINENTAL

Шара

All Season Contact

Тежински индекс

88

Брзински индекс

H

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: