185/60R15 88H ALTIMAX A/S 365 XL

GENERAL TIRE
-10%

185/60R15 88H ALTIMAX A/S 365 XL

185/60R15 88H ALTIMAX A/S 365 XL

3,366.00 ден

На лагер

3,366.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015545 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

A/S 365

Тежински индекс

88

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: