185/60R15 88H HIGH PERFORMANCE XL TA

TAURUS
-10%

185/60R15 88H HIGH PERFORMANCE XL TA

185/60R15 88H HIGH PERFORMANCE XL TA

2,880.00 ден

На лагер

2,880.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014578 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

High Performance

Тежински индекс

88

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: