185/60R15 88T ALPIN A4 XL GRNX

OUTLET 2020
MICHELIN
-25%

185/60R15 88T ALPIN A4 XL GRNX

185/60R15 88T ALPIN A4 XL GRNX

4,627.50 ден

На лагер

4,627.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA005665-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin A4

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: